0 328 826 01 10
| | | |


Kurumsal

"Eğlencenin adresi Jüpiter Lunapark"

       Jüpiter Lunapark ilk temelleri 1986 yılında Osmaniye Merkez ilçesinde gezici park olarak panayır ve festivallere katılarak atmıştır. Sabit lunaparka dönüşümle birlikte ülkemizin bir çok illerinde sabit lunaparklar kurarak misafirlerini eğlendirmeye ve hizmet vermeye devam etmiştir. 

      Biz uzun yıllardan  beri Lunapark eğlence araçları ve ekipmanları üretmekteyiz. Titiz ve kusursuz işçilik ile de müşterilerimize başarıylahizmet vermekteyiz emsallerine referans nitelikli üretim ve "en ekonomik fiyatlarla" ile.
       
        Bugün çalışmalarımızı ülke sınırları dışında ötesine aşan ürünlerimiz Avrupa'da çok daha fazla takdir ve göz kazanmıştır. Ayrıca, yurtdışından gelen siparişler kendimizin orada kabul edilmesi var olduğumuz bu alanda Avrupa'da kalite standartları açısından bizim başarımızın işareti ve kanıtı olmuştur.


        Deneyimli personel Ekibimiz konumlar ve gelişmeleri için uygun bir seçim yapmak size yardımcı olacaktır.

   Biz güvenilirlik ve cazibe durumu dolayısıyla yatırımları müşterilerimize en iyi garantisi sağlayarak, en yüksek düzeyde tutmak, böylece bakım check-up programları, yedek parça, rehabs ve özelleştirilmiş hizmet sözleşmeleri sunuyoruz.

        Ayrıca istek üzerine müşterilerimizin mühendisler ve operatörler için sitede sürüş özel eğitim verilmesi.

 

       37 yıllık tecrübemizle Lunapark Ekipmanları üretiminde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.Her türlü talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Türkiye'nin bir çok ilinde Koç Lunapark ekipmanları kullanılmaktadır. Kalite ve güvenlik bizim birinci önceliğimizdir. Sizin işletmeniz içinde en iyi ekipmanı yapmak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Tecrübemizden faydalanın. Jüpiter Lunapark Farkıyla...


Merkez Atölye           

 

Adres                 

Akyar Köyü Mevkii Adana Yolu Üzeri Önka Petrol Arkası No:62  - Merkez / OSMANİYE

Telefon              

(328) 826 01 10

Fax                    

(328) 826 01 10

E-Mail                

jupiterlunapark@hotmail.com

info@jupiterlunapark.com

 

 

 

 

osmaniye web tasarım